Днями студенти коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ відвідали з ознайомчою екскурсією Український державний центр радіочастот.

Щоб зрозуміти роботу підприємства «зсередини» екскурсанти побували у Центрі з сертифікації, зокрема, у випробувальній лабораторії для тестування мобільних телефонів та їх впливу на організм людини.

Під час екскурсії студенти також оглянули супутникові антени, задіяні у системі радіомоніторингу земних станцій супутникового зв’язку „GEOMON” та почули розповідь досвідчених фахівців  Центрального пункту управління автоматизованої системи радіочастотного моніторингу про основні принципи дії цієї системи.

Втім, найбільше хлопці були захоплені  мобільними комплексами радіочастотного моніторингу, які, як відомо, за рівнем оснащення відповідають кращим світовим стандартам. Фахівці підприємства розповіли їм про структуру та можливості системи мобільного радіочастотного моніторингу, про станції та засоби технічного радіоконтролю, а також на практиці продемонстрували роботу мобільної станції.

Під час перебування в УДЦР студенти коледжу переконалися, що робота фахівців відповідного напрямку є досить важливою у галузі зв’язку і потребує глибоких теоретичних знань та хороших практичних навичок.

В коментарі прес-службі УДЦР генеральний директор державного підприємства Володимир Корсун зазначив, що керівництво УДЦР активно розвиває принципи соціального партнерства з профільними навчальними закладами країни і сприяє їм у підготовці кваліфікованих молодих фахівців.

«Ми зацікавлені в тому, щоб держава отримувала кваліфікованих фахівців, а молодь зрозуміла, де на практиці можна застосувати знання, отримані в навчальних закладах. Ознайомчі екскурсії на нашому підприємстві допомагають студентам у цьому переконатися», – зазначив Володимир Корсун.

До речі, під час екскурсії  Центром із сертифікації студенти познайомилися з випускником їх коледжу (тоді ще технікуму радіоелектроніки) 1975 року, а нині провідним інженером підприємства Іллєю Юхимовичем Калеником, який брав участь у найскладніших випробуваннях різноманітних систем та механізмів.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search