Філії УДЦР повідомляють

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Північно-східної філії УДЦР Максим Водоласький

Він, зокрема, сказав, що днями у філії Українського державного центру радіочастот завершилася виробнича практика групи студентів Харківського національного університету радіоелектроніки.

За його словами, співпраця вищого учбового закладу з філією держпідприємства здійснюється вже тривалий час. Кожного року філія УДЦР надає можливість студентам університету проходити на її базі практику, яка є невід’ємною складовою освітньо-професійної програми підготовки майбутніх фахівців. Тільки в першому півріччі поточного року практику пройшли 15 студентів вищого навчального закладу.

Максим Водоласький відзначив, що в якості керівника практикою був призначений один з найкращих фахівців – провідний інженер відділу радіочастотних присвоєнь Олександр Колесніков, який має багаторічний досвід педагогічної роботи у вищих навчальних закладах. Тому не дивно, що практика студентам дуже сподобалася – проходила цікаво та максимально ефективно для пізнання молоддю специфіки роботи одного з найбільш потужних підприємств галузі зв’язку.

Під час перебування в Північно-східній філії УДЦР фахівці детально ознайомили студентів з проведенням приймальних випробувань радіоелектронних засобів, вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж.

Досить цікавим для них були теоретичні та практичні заняття з проведення стаціонарного та мобільного радіочастотного моніторингу, який здійснюється найсучаснішим обладнанням відомих світових виробників.

Студенти-практиканти мали також змогу ознайомитися з принципами вимірювань показників якості телекомунікаційних послуг.

На завершення практики керівництво учбового закладу та студенти-практиканти подякували керівництву філії за надану можливість практичного застосування теоретичних знань в одній з провідних компаній галузі зв’язку та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

2016-07-22-01

Start typing and press Enter to search