Пропаганда здорового способу життя, залучення працівників до занять фізичною культурою та спортом, організація дозвілля та активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту – це основні завдання та мета проведення спартакіади серед співробітників Українського державного центру радіочастот.

 

Для якісного проведення змагань розроблено відповідне положення, яке затвердили начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк, Голова Центральної Ради ФСТ „Спартак” Євген Баженков та Голова Профспілки працівників зв’язку України Михайло Стародуб.

 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Спартакіади УДЦР здійснюватиме організаційний комітет, до складу якого входять представники профспілки підприємства, Київського міського та обласного товариств ФСТ „Спартак”.

 

У програмі змагань 5 видів спорту: гирьовий спорт, армспорт, легкоатлетичний крос, настільний теніс та шашки.

 

Спортивні змагання пройдуть в три етапи. На першому (липень) визначатимуться кращі спортсмени в УДЦР та філіях підприємства.

 

На другому етапі (серпень) відбудуться регіональні змагання серед збірних команд філій та структурних підрозділів УДЦР. Вони пройдуть у 4 територіальних зонах – Південь (м. Миколаїв), Схід (м. Донецьк), Захід (м. Львов), Центр (м. Київ).

 

Фінал Спартакіади серед збірних команд, сформованих з переможців регіональних змагань – у вересні поточного року.

 

За результатами змагань буде сформована збірна команда УДЦР для участі у Всеукраїнській спартакіаді працівників зав’язку.

Start typing and press Enter to search