На Олімпійській базі „Святошин” відбулося свято спорту та здоров’я, ініціатором якого виступило міське фізкультурно-спортивне товариство „Спартак”. Організатори назвали це свято „СПОРТ-КОНЕКТ-2010”.

2010-05-05_p01

У спортивних змаганнях з міні-футболу, шахів, легкої атлетики, перетягування канату, настільного тенісу та силових видів спорту взяли участь працівники та службовці сфери зв’язку, зокрема Українського державного центру радіочастот (УДЦР), ВАТ „БІЛАЙН”, ВАТ „МТС”, ВАТ „ВЕГА”, Національної телерадіокомпанії України (НТКУ), Державного університету інформаційних та телекомунікаційних технологій (ДУІКТ).

2010-05-05_p02

На всіх майданчиках точилася напружена безкомпромісна боротьба. Вона й виявила найспритніших та найсильніших спортсменів в особистому та командному заліках.

2010-05-05_p03

2010-05-05_p04

2010-05-05_p05

Першість у змаганнях з міні-футболу, зокрема, здобула команда Українського державного центру радіочастот. У своїй підгрупі футбольна дружина УДЦР перемогла команди ВАТ „МТС” (6:0) та НТКУ (9:1), а у фінальній частині турніру – футболістів ВАТ „БІЛАЙН” (7:4). Кращим бомбардиром турніру визнаний нападник команди УДЦР Олександр Поліщук.

2010-05-05_p06

2010-05-05_p07

В особистих заліках призерами змагань з шахів та армрестлінгу стали Володимир Корсак (2 місце) та Сергій Стаценко (3 місце).

2010-05-05_p08

Призери змагань „СПОРТ-КОНЕКТ-2010” нагороджені кубками, дипломами та медалями фізкультурно-спортивного товариства „Спартак”.