Збірна команда нашого підприємства здобула призові місця у змаганнях «Ігри столичних підприємств», під час сьомого етапу розіграшу «Кубку виклику» цими вихідними.

Чемпіони із гирьового спорту та армреслінгу, одними із перших принесли медалі в спортивну скарбничку УДЦР.

Вячеслав Гоненко посів друге місце з гирьового спорту в категорії «90 +». Сергій Гоненко виборов дві медалі: 1 місце із армреслінгу та 2 з гирьового спорту в категорії «до 80 кг».

Сергій Стаценко також приніс збірній УДЦР одразу дві медалі: 2 місце у гирьовому спорті та 3 із армреслінгу в категорії «до 70 кг».

Показові результати наші спортсмени продемонстрували з настільного тенісу та у змаганні з шахів.

Кульмінаційним тріумфом став результат наших футзалістів, які принесли срібло у фіналі, поступившись перемогою команді «Фармак».

«Кожні змагання – це для нас стимул і мотивація продемонструвати кращі результати на наступних спортивних іграх», – зазначив тренер збірної УДЦР Олег Тєпцов.

Вітаємо наших чемпіонів та дякуємо їм за спортивний драйв, який допоміг гідно представити Український державний центр радіочастот на #KyivSpartakiada 2018