В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки осінньої спартакіади працівників підприємства.

Треба зазначити, що керівництво УДЦР завжди підтримує прагнення працівників до занять фізкультурою та спортом. Різноманітні спортивні змагання вже стали важливою складовою прищеплення кожному потягу до здорового способу життя і формування корпоративної культури підприємства. Це гуртує колектив, сприяє фізичному розвитку людей, створює гарний настрій, надихає на продуктивну працю.

Змагання пройшли з 5 видів спорту — футболу, легкої атлетики, настільного тенісу, важкої атлетики та гирьового спорту.

Переможцем у чемпіонаті з міні-футболу стала збірна команда УДЦР. Друге місце — за спортсменами з транспортного відділу.

Серед легкоатлетів кращим в забігу на 1000 метрів був Сергій Стаценко — інженер-програміст 2-ої категорії сектору інформації та підтримки веб-сайту УДЦР. Другий результат у Олександра Поліщука — техніка відділу документального забезпечення та контролю за виконанням.

У змаганнях з настільного тенісу не було рівних Артему Сідаку — провідному інженеру сектору науково-методичного забезпечення радіочастотного моніторингу відділу ВМЗ. Начальник сектору оформлення ввезення РЕЗ індивідуальними заявниками Олександр Левковський зайняв друге місце.

Серед важкоатлетів перемогу святкував Андрій Горенок — начальник сектору оцінки відповідності Центру сертифікації УДЦР. Як завжди, високий результат у Дмитра Бунія — начальника Випробувального центру ЦС УДЦР. Він став другим.

Неабияку силу і вправність продемонстрували й гирьовики. З 24-х кілограмовим спортивним снарядом краще за всіх впорався В’ячеслав Гоненко — начальник відділу застосування РЕЗ та ВП. Друге місце виборов Віталій Бринюк — начальник сектору охорони та пропускного режиму УДЦР.
Переможцям змагань вручено кубки та грамоти.

2013-11-20_01

Start typing and press Enter to search