Завершилася першість з різних видів спорту серед працівників Українського державного центру радіочастот, яка проводилася на честь 15-ї річниці підприємства. Зауважимо, що такої активної участі з боку працівників УДЦР у змаганнях та запеклої боротьби давно не спостерігалося. І ось підбито підсумки.

Скоріше за всіх подолав дистанцію у 1000 метрів Сергій Стаценко (інженер-програміст 3-ї категорії відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ). А на 500-метрівці кращою була Катерина Кирилюк (фахівець з кадрів 1-ї категорії). Вона ж виявилася переможцем серед жінок у грі з настільного тенісу. Серед чоловіків вправніше у грі з ракеткою впорався Денис Родченко (слюсар з ремонту автомобілів 5 розряду транспортного відділу).

2011-10-20_01_p01

2011-10-20_01_p02

2011-10-20_01_p03

Беззаперечним лідером у гирьовому спорті і цього разу визнано Віталія Бринюка (помічник начальника). 24-кілограмовий снаряд підкорився йому 65 разів. А ось найсильнішим багатоборцем у важкій атлетиці став Андрій Горенок (інженер 2-ї категорії Центру сертифікації).

2011-10-20_01_p04

2011-10-20_01_p05

На футбольному майданчику перемогла команда транспортного відділу, який очолює Олексій Полімашев.

2011-10-20_01_p06

Призери змагань отримали нагороди, а усі учасники і вболівальники – добрий настрій і заряд енергії. Сила, спритність та витривалість, як вони вважають, тільки допомагає їм у роботі.