22-24 квітня 2016 року на базі спортивного комплексу Київського національного торгово-економічного  університету проводився восьмий спортивний захід столичної спартакіади «Здоровий киянин» — «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ». Серед двадцяти команд, які взяли участь в турнірі була  й команда УДЦР.

Варто зазначити, що в змаганнях з футзалу, армспорту спортсмени УДЦР стали чемпіонами, а в змаганнях із шахів, гирьового спорту зайняли призові місця.

Чи не найзапеклішими виявилися змагання з футзалу. Команда УДЦР буквально в перший день спартакіади завоювала собі місця в півфіналі, разом з командами «ЕПІЦЕНТР» та СЗ «АНТОНОВ». Матчі на виліт видалися просто феноменальними по своїй видовищності, особливо це стосується поєдинку між командами «ЕПІЦЕНТРУ» та «УДЦР». Гра за вихід до фіналу перетворилася трохи не в сам фінал. У ньому були й драма, і багато забитих голів, і серія пенальті, і загалом це був найкращий матч турніру.

Поєдинок в основний час завершився з рахунком 3:3, а в серії пенальті, завдяки двом блискучим сейвам голкіпера «УДЦР», команда Українського державного центру радіочастот перемогла з рахунком 3:2.

У вирішальній грі за золоті медалі вони зустрілися з «Фармаком», який у півфіналі, розгромив СЗ «Антонов» з рахунком 7-1. Але вже в вирішальній зустрічі за кубок, отримали поразку у вигляді 7 пропущених м’ячів від удецеерівців.

Таким чином, переможцем в категорії футзал стала збірна «УДЦР», друге місце посіли футболісти «ФАРМАКа» і третю сходинку зайняли спортсмени «ЕПІЦЕНТРу».

За підсумками змагань кращим бомбардиром спартакіади «ІГРИ СТОЛИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ» визнано Івана Глуцького (15 забитих м’ячів).

Поруч з футболістами свою боротьбу вели справжні богатирі й титани, які захищали честь підприємств у силових видах, а саме в гирьовому спорті. Достойно виступила команда на чолі з директором департаменту радіочастотного моніторингу та забезпеченням АСРМ Вячеславом Гоненком, зайнявши друге командне місце. Першим в особистих змаганнях став Валерій Фузік. У вазі до 90 кг спортсмен набрав у поштовху 30 переможних очок. Гарно виступив сам Вячеслав Гоненко — у вазі понад 90 кг він правою-лівою рукою відштовхнув гирю 100 разів (28 із 30 очок) і посів друге місце. Також друге місце (до 80 кг) за ще одним гравцем команди УДЦР Сергієм Гоненком.

У змаганнях з армрестлінгу перше переможне місце у Сергія Гоненка (до 70 кг) та Андрія Поліщука (до 80 кг). Треті місця у Валерія Фузіка (до 90 кг) та Вячеслава Гоненка (понад 90 кг). Саме ці результати вивели команду УДЦР з армрестлінгу на перше місце.

У дисципліні, де змагалися майстри тактики та продуманих ходів, а саме в шахах — третю сходинку здобув наш гравець, директор науково-методичного департаменту Володимир Корсак.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search