Щороку спортсмени Українського державного центру радіочастот беруть участь у «Медіа Іграх», де змагаються у багатьох видах спорту команди сфери зв’язку, медіа та телекомунікації.

Цього року на VIII Київській міській спартакіаді команда УДЦР виступала у таких видах спорту, як футзал, настільний теніс, гирьовий спорт та дартс.

Тільки у гирьовому спорті взяли участь 5 учасників, серед них: Сергій Лук’яненко, Сергій Стаценко, Олександр Кононученко, Сергій та Вячеслав Гоненко. У категорії вище 90 кг Вячеслав Гоненко посів 2 місце та отримав срібну медаль.

Запекла боротьба за призові місця відбулася і у футзалістів. Наші спортсмени обіграли у півфіналі команду «Укртелекому», а у фіналі поступилися команді «Укрпошти» з рахунком 2:4 і посіли почесне 2 місце.

Пишаємося нашими спортсменами, які з гордістю представляють держпідприємство на спортивних змаганнях, популяризують здоровий та активний спосіб життя та бажаємо їм перемог на наступних чемпіонатах.

Нагадаємо, що наступні спортивні змагання – фінал «Здоровий киянин» відбудеться 1 – 3.11.2018 р. Усі бажаючі можуть долучитися до аматорських ігор у таких видах спорту, як: футзал, волейбол, стрітбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт.