Нещодавно на підприємстві відбулася зустріч делегації представників компанії Samsung SDI Co., LTD з керівництвом Центру з сертифікації Українського державного центру радіочастот.

Основною темою переговорів було налагодження співпраці між компанією ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» та Центром з сертифікації УДЦР в питаннях випробувань продукції, яку іноземна компанія розробляє та виготовляє в Україні.

Сьогодні домовленості, які стали результатом переговорів, втілюються в життя. Начальник Випробувального центру Дмитро Буній висловив задоволення тим, що попередня зустріч з корейськими колегами, стала не лише майданчиком для обміну інформацією, новими ідеями та проектами, але і набула нового імпульсу.

Відповідно до договору, який уклали УДЦР та ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані», фахівці Випробувального центру приступили до робіт з випробування електромагнітної сумісності модуля передачі даних в системах накопичення електроенергії.

2014-10-02-01

2014-10-02-02

 

Потенціал центру планується задіяти для проведення випробувань з електромагнітної сумісності та стійкості до зовнішніх впливів продукції компанії Samsung на регулярній основі.

 

Для довідки

Центр з сертифікації є лідером на ринку України з тестування РЕЗ.

Технічна компетентність ЦС, достовірність та обґрунтованість результатів випробувань неодноразово підтверджена проведенням порівняльних випробувань з провідними Центр з сертифікації діє на принципах, що виключають можливість адміністративного, комерційного, фінансового або іншого тиску на об’єктивність органів оцінки відповідності УДЦР.

Бажаючі скористатися послугами Центру з сертифікації можуть завітати на веб-сайт testcentre.www.ucrf.gov.ua.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search