Безліцензійне радіомовлення у м. Рогатин здійснювалося через малопотужний передавач звукового мовлення з позивним «Маяк віри» на частоті 99,7 МГц.

 Про це прес-службі держпідприємства повідомив начальник Карпатської філії УДЦР  Василь Брус.

За його словами, фахівці філії оперативно відреагували на звернення представника Національної ради з питань телебачення і радіомовлення і в ході проведення заходів з радіочастотного контролю виявили місце з якого велася передача, а також задокументували роботу незаконно діючого радіоелектронного засобу мовлення.

Спільними заходами представників філії, Нацради та Національної поліції незаконна діяльність мовника була припинена, антенно-фідерне обладнання демонтовано власником.

Варто зазначити, що відповідно до повноважень, фахівці Карпатської філії відповідально забезпечують виконання завдань в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Лише за минулий тиждень спеціалістами філії виявлено понад 20 незаконно діючих пристроїв технології широкосмугового доступу (доступ до мережі Інтернет). Проведено плановий технічний радіоконтроль 1350 одиниць РЕЗ на Івано-Франківщині, 1200 на Закарпатті, 550 – у Чернівецькій області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЧернівці_2018_4

Чернівці_2018_5Чернівці_2018_1

29 листопада 2018

Start typing and press Enter to search