У період 27-28 лютого 2003 року в м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулося спільне засідання Комісії РСЗ з питань регулювання використання радіочастотного спектру і ЕМС РЕЗ та Комісії РСЗ із супутникового зв’язку, телевізійного і звукового радіомовлення. Учасниками спільного засідання стали представники Азербайджану, Вірменії, Бєларусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Узбекистану, України і Росії.

У роботі Комісії взяли участь представники Центру “Укрчастотнагляд”: заступник начальника Центру з радіочастотних присвоєнь Хаіров Є.В., начальник служби науково-технічного забезпечення управління радіочастотним ресурсом Корсак В.Ф., заступник начальника служби загальних частотних присвоєнь Ждан В.Ф., начальник сектора служби загальних частотних присвоєнь Поправка О.В. Основною метою зборів було узгодження позицій адміністрацій зв’язку РСЗ і підготовка спільного внеску країн СНД до ВКР-03.

Також учасники засідання розглядалися такі питання:

  1. Заключний звіт з науково-дослідної роботи “Аналіз пропозицій Адміністрацій зв’язку країн-членів МСЕ і розробка рекомендацій з підготовки взаємопов’язаної позиції країн СНД на ВКР-03″.
  2. Основні підходи до розробки регіонального плану країн СНД з розподілу смуг частот для цифрових систем телевізійного мовлення.

Звіт про хід виконання науково-дослідної роботи “Проведення підготовчих робіт до Конференції МСЕ з розробки регіонального плану цифрового мовлення в смугах частот 174-230 і 470-862 Мгц”. Результатом роботи комісій РСЗ став проект спільного внеску РСЗ на ВКР-03, який буде розіслано для вивчення адміністраціям зв’язку, що входять до РСЗ. Підписання повноважними представниками адміністрацій зв’язку РСЗ спільного внеску планується провести в квітні 2003 р. у Москві.

Start typing and press Enter to search