Днями фахівці Департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж УДЦР та співробітники Департаменту контрозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ провели в обласному центрі спільні оперативні заходи з виявлення та припинення несанкціонованого втручання в  роботу телекомунікаційних мереж операторів мобільного звязку.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор Депараменту вимірювань телекомунікаційних мереж УДЦР Михайло Матяшенко.

Він, зокрема, зазначив, що в ході заходів було викрито двох мешканців обласного центру, які надавали послуги міжнародної ІР-телефонії, порушуючи встановлений порядок маршрутизації міжнародного трафіку. Розмістивши у власних квартирах необхідне телекомунікаційне обладнання вони за допомогою спеціальних пристроїв забезпечували маршрутизацію міжнародного трафіку, минаючи міжнародні центри комутації та видавали його за місцеві телефоні розмови, підміняючи при цьому оригінальний номер абонента.

В ході проведення оперативних заходів правоохоронцями вилучено: SIM-банк; 11 блоків серверного обладнання;  34 USB-хаби; 3 GSM-шлюзи; 321 USB-модем та майже 1000 SIM-карток різних операторів стільникового зв’язку.

Слідчим відділом Управління СБ України у Хмельницькій області відкрито кримінальне провадження за ст. 361 Кримінального кодексу України, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Михайло Матяшенко відзначив, що тісна взаємодія зі Службою безпеки України значно покращує ефективність роботи з викриття порушників у сфері телекомунікацій та притягнення їх за скоєння злочину до кримінальної відповідальності.

Він також повідомив, що на імя генерального директора УДЦР  Володимира Корсуна надійшов лист, в якому керівництво Департаменту контрозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України висловлює вдячність за плідну співпрацю та дякують фахівцям за професійність в роботі.

n_1191_42454578 n_1191_43359478 n_1191_65988072 n_1191_67721113

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search