Також фахівці УДЦР підготували 14 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1 101 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 287 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 359 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 1 0470 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.
За минулий тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили в Україні 117 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Найбільшу їх кількість виявлено на Вінниччині та Житомирщині.
Характерні порушення – експлуатація незаконно діючих пристроїв (91) та нехтування умовами дозволів на експлуатацію РЕЗ (26), виданих користувачу Українським державним центром радіочастот.
З урахуванням виявлених у попередніх періодах фахівцям вдалося усунути 176 порушень. Найбільшу їх кількість приведено у відповідність до вимог чинного законодавства на Київщині (65).

За тиждень спеціалістами УДЦР складено 101 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 18 по 24 вересня до бази даних внесено 226 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 53 випробування продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search