В державному підприємстві «Український державний центр радіочастот» відбулося урочисте підписання Угоди на 2013–2015 роки між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації та Профспілкою працівників зв’язку України. Під документом, який регулюватиме трудові відносини в УДЦР та забезпечуватиме соціально-економічний захист працівників, підписи поставили Голова НКРЗІ Петро Яцук та голова Профспілки зв’язківців Микола Стародуб.

Ця Угода, відзначили вони у своїх виступах, є результатом конструктивного та відкритого соціального діалогу, побудованого на принципах взаємної поваги та пошуку компромісних рішень заради спільної мети – підвищення конкурентоздатності підприємства. А це можливо лише за умови конкурентоспроможності його працівників, які повинні мати належні умови праці, гідну заробітну плату та гарантований соціальний захист.

Голова НКРЗІ Петро Яцук подякував усім, хто брав участь у підготовці угоди на новий термін та сумлінно виконав домовленості за попередньою угодою й висловив впевненість, що зобов’язання по новій угоді також будуть виконані.

2013-06-27_01

В свою чергу голова Профспілки зв’язківців Микола Стародуб дав високу оцінку діяльності НКРЗІ, за конструктивну партнерську роботу щодо посилення соціального захисту працівників галузі й відзначив, що нова галузева угода більш соціально спрямована, ніж попередня.

Угода визначає розмір оплати праці та розмір доплат і надбавок, встановлює мінімальні соціальні гарантії, регулює трудові відносини. В документі також йдеться й про умови та охорону праці, житлово-побутове, медичне обслуговування, організацію оздоровлення, відпочинку тощо.

В урочистій процедурі підписання Угоди брали участь та виступили начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк та заступник голова Федерації профспілок України Сергій Кондрюк. Вони наголосили на важливості підписання Угоди між НКРЗІ та Профспілкою працівників зв’язку України.

Павло Слободянюк, зокрема, висловив вдячність керівництву НКРЗІ, у сфері управління якої знаходиться підприємство, за увагу до УДЦР та підтримку соціальних ініціатив. Подякував він і керівництву Профспілки за конструктивний підхід до підготовки Угоди. Розповів про виробничі досягнення трудового колективу, про те, що постійно проводиться підвищення зарплати, за досягнуті показники, що не було жодного випадку затримки її виплати. Відзначив, що адміністрація створює всі умови для кар’єрного росту молодих спеціалістів та виховання цілих династій фахівців для галузі.

2013-06-27_02

На думку керівника підприємства, нова угода закріплює попередні домовленості та надає можливість встановити нові критерії, яких потрібно досягти.

Теплі слова на адресу підприємства сказав і голова галузевої Профспілки Микола Стародуб, назвавши УДЦР одним із найкращих підприємств, адміністрація якого працює в інтересах людини праці.

2013-06-27_04

 

Start typing and press Enter to search