2011-09-02_p01

З 02 по 04 вересня 2011 року на київському УСБОП „Святошин” відбудеться п’ятий Всеукраїнський турнір з футзалу пам’яті Олега Міненкова. Змагання проводиться за підтримки Українського державного центру радіочастот.

 

У турнірі, головним призом якого є Перехідний Кубок, що заснований Українським державним центром радіочастот. Цього року в турнірних баталіях беруть участь 12 футбольних колективів, які представляють профспілкові організації, підприємства зв’язку, державні установи та організації. Виявили бажання поборотися за престижний спортивний трофей і команди вищого навчального закладу, медичних установ, оператора мобільного зв’язку та інші.

 

Попередні ігри пройдуть у підгрупах. Футбольна дружина УДЦР у суботу,  3 вересня, зустрінеться з командою Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. У цей же день о 12:00 відбудеться й офіціальна церемонія відкриття „Меморіалу Олега Міненкова”.

 

Кращі футбольні колективи турніру та гравці будуть нагороджені  кубками та дипломами.

 

Нагадаємо, що на цей час Перехідним Кубком володіє команда Українського державного центру радіочастот.

 

Для довідки

 

Всеукраїнський турнір з футзалу „Меморіал Олега Міненкова” проводиться з метою розвитку та популяризації цього виду спорту в галузі зв’язку, а також вшанування пам’яті  Олега Міненкова.

 

Олег Валерійович Міненков працював в Українському державному центрі радіочастот на керівних посадах з 2002 по 2006 рік. Він організовував та забезпечував роботу підрозділів служби інфокомунікацій, інформаційно-аналітичну діяльність УДЦР, а також брав участь у програмах та заходах міжнародного співробітництва з підвищення ефективності боротьби з незаконним пропуском міжнародного трафіку. Тісно взаємодіяв Олег Валерійович і з правоохоронними органами з питань виявлення і попередження порушень в галузі телекомунікацій.

 

О. Міненков також вів і підтримував здоровий спосіб життя, залучав співробітників до активних занять спортом. Завдяки ініціативі Олега Міненкова в Центрі „Укрчастотнагляд” було створено команду з міні-футболу.

 

В січні 2006 року підчас службового відрядження раптово перестало битися серце Олега Валерійовича Міненкова.

 

На його честь проводиться Всеукраїнський  турнір з футзалу, організаторами якого є державне підприємство „Український державний центр радіочастот” та Київське міське фізкультурно-спортивне товариство „Спартак”.

Start typing and press Enter to search