Семінар Міжнародного союзу електрозв’язку, який проходив в УДЦР з 7 по 9 вересня 2010 року, завершився виставкою „Обладнання і системи радіочастотного моніторингу – стан та перспективи розвитку і виробництва”.

 

2010-rm-exhib-01

Ця виставка, як відзначив заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко, є чудовим майданчиком для професіоналів ринку зв’язку, просування кращих вітчизняних і закордонних технологій,  обміну досвідом.

 

В ході виставки учасники семінару, які представляли понад 20 країн СНД, Європи та Азії, ознайомилися з технічним потенціалом Українського державного центру радіочастот, а також з новітнім обладнанням, яке було представлено на виставці відомими світовими та вітчизняними виробниками.

 

 

2010-rm-exhib-02

Наприклад, начальник сектору управління і автоматизації регіональних систем УРЧМ УДЦР Сергій Долматов презентував присутнім Систему радіочастотного моніторингу земних станцій супутникового зв’язку (типу GeoMon) та Автоматизовану систему радіочастотного моніторингу. Треба зазначити, що детальне ознайомлення з роботою зазначених систем викликало у представників закордонних країн великий інтерес.

2010-rm-exhib-03

Підвищену увагу учасники семінару також виявили й до мобільних станцій радіоконтролю, які представили начальники секторів відділу мобільного РЧМ Олег Самойленко та Георгій Кеніг. Дуже цікавила присутніх спеціалізована станція технічного контролю ССТК-2. Особливість її полягає в тому, що вона зроблена українськими виробниками і на основі нових підходів до проведення ефірних вимірювань в діапазоні частот до 40 ГГц.

 

2010-rm-exhib-04

Максимум корисної інформації вдалося отримати вітчизняним та закордонним спеціалістам й під час демонстрації на виставці представниками виробників відомих вітчизняних та світових компаній технічних можливостей обладнання з радіочастотного моніторингу.

2010-rm-exhib-05

2010-rm-exhib-06

2010-rm-exhib-07

2010-rm-exhib-08

 

Зокрема, сучасне обладнання та техніку представили підприємство «Спецвузавтоматика», ТОВ «ЮНІТЕСТ», ТОВ «НВП ОРАКУЛ», ПП «СЕЛТЕК», ЗАТ «ІРКОС», ТОВ «АДАЛІН», ТОВ «АРД ТЕЛЕКОМ», НВЦ «ІНФОЗАХИСТ», НВФ «РАДІАН-М», ТОВ «ЛІНК-ЕКСПРЕС», ТОВ «ТЕХЕНКОМ», ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АН», Експериментальне виробниче підприємство «МОСКВА», ЗАТ «НВП ЕНЕРГОФОРМ», група компаній «GRAND ELECTRONIC», компанія «INTEGRAL SYSTEMS», представництво «ROHDE&SCHWARZ» в Україні, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Всі учасники V спеціалізованої виставки отримали дипломи УДЦР. Вручаючи їх, керівник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк подякував їм за активну роботу та дієву допомогу в оснащенні підприємства сучасними засобами радіомоніторингу.

– Наше спілкування, – підкреслив Павло Слободянюк, – є корисним. Впевнений, що марно час ніхто не втрачав. Сподіваюсь, що почуте і побачене тут, у Києві, сприятиме досягненню нових успіхів в нашій важливій роботі. Мабуть, висловлю думку всіх, хто прибув на семінар і виставку: хочеться щоб  плідні робочі зустрічі стали традиційними.

Start typing and press Enter to search