Саме так охарактеризував стан використання радіочастотного ресурсу України в інтерв’ю одній з національних радіокомпаній Павло Слободянюк.

 

Він зазначив, що для контролю законності використання радіочастотного ресурсу України задіяні досить потужні сили. Зокрема, Державна інспекція зв’язку, МВС України, Служба безпеки України, митні органи.

 

Що стосується діяльності у цій сфері Українського державного центру радіочастот, то, за словами керівника, УДЦР має досить потужну та розгалужену систему радіомоніторингу в усіх обласних центрах України.

 

– Знаходження в регіонах 26-ти філій з майже 1000 наших фахівців та функціонування 100 мобільних спеціальних комплексів дозволяють швидко відстежувати місцезнаходження джерела радіовипромінювання, що заважає законному використанню радіочастот іншими користувачами, – зазначив Павло Слободянюк.

 

Він підкреслив, що УДЦР, без перебільшення, має найкращу систему радіочастотного моніторингу не тільки в СНД, але й в країнах Східної Європи.

 

– Можете не сумніватися: ситуація в радіочастотному просторі України знаходиться під контролем”, – додав начальник Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search