Турбота про підвищення кваліфікації фахівців підприємства є важливим напрямом діяльності керівництва Українського державного центру радіочастот. Адже в цьому вбачається не тільки розвиток персоналу, а й збереження здібних спеціалістів, створення кадрового резерву, нарощування виробничих показників.

Як зазначив нещодавно начальник УДЦР Павло Слободянюк, з появою нових інформаційних технологій і використанням їхніх можливостей, з’явилася можливість підвищувати кваліфікацію фахівців саме у тому напряму, який потрібен підприємству, і досягати саме тієї якості роботи, яку від нас очікує користувач РЧР.

Сьогодні на підприємстві через мережу Інтернет активно ведеться навчання і оцінка професійного рівня працівників та відповідності цього рівня кваліфікаційним вимогам і посадовим обов’язкам за такими напрямами як «Радіочастотні присвоєння», «Радіочастотний моніторинг», «Випробування радіоелектронних засобів» та «Кадрові питання». На черзі — розробка тестів за іншими видами діяльності, що охоплюють питання регулювання та управління в секторі телекомунікацій та інформаційних технологій. Розпочато підготовку тестових завдань для перевірки рівня знань як працюючих, так і тих, хто працевлаштовується в Український державний центр радіочастот.

Зусиллями сектору навчально-методичної роботи, який очолює Анатолій Кучеренко, розроблений розділ дистанційного навчання, що містить матеріали проведених конференцій, семінарів, курсів. Можна також скористуватися електронними тренажерами вимірювальних приладів, тестами для самоперевірки та інформацією щодо довідкової літератури для самостійного навчання за напрямами діяльності підприємства.

Доступ до цього розділу відкритий на головній web-сторінці УДЦР.

Start typing and press Enter to search