… 17-20 січня представники Центру «Укрчастотнагляд» перебували у місті Ношатель, де відбувалося засідання Робочої групи СЕПТ із підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2007 року.

Захід був присвячений питанням розробки та узгодження загальноєвропейської позиції щодо конференції.

Українські делегати ознайомились на ньому з інформацією про діяльність інших міжнародних та регіональних організацій, які співпрацюють із СЕПТ.

Особливу увагу було приділено консультаціям з Єврокомісією та НАТО стосовно формування їхньої позиції з питань порядку денного ВКР-07. Зокрема, стосовно найбільш важливих для України питань, а саме: наближення Національної таблиці розподілу смуг частот зі ст. 5 Регламенту радіозв’язку МСЕ, захисту і частотного забезпечення розвитку системи ІМТ-2000 та інших перспективних систем мобільного зв’язку, додаткового розподілу частот для повітряних служб радіозв’язку, переходу до Глобальної морської системи зв’язку лиха і безпеки (GMDSS) й упровадження нових цифрових технологій у морській рухомій службі. Також серед цих питань – гармонізація використання радіочастот та сумісність ФСС, перегляд регламентних процедур і технічних критеріїв Плану ФСС і створення більш гнучкої міжнародної структури регулювання використання спектра та визначення питань для включення до порядку денного майбутніх конференцій.

Start typing and press Enter to search