1 вересня в житті багатьох українських дітей розпочався новий етап – вони вперше переступили шкільний поріг. Нинішній рік особливий і для УДЦР, адже шкільну родину поповнили 35 першокласників, батьки яких працюють в Українському державному центрі радіочастот.

З цієї нагоди директорат та профспілкова організація підприємства подбали про підготовку до школи всіх цих хлопчиків та дівчаток, надавши їхнім батькам відповідну матеріальну допомогу.

Треба зазначити, що в УДЦР завжди турбуються про дітей шкільного віку, які виховуються у сім’ях 140 працівників підприємства. Організовують для них дитячі свята, поїздки вихідного дня, виставки народної творчості тощо.

«Турботі про майбутнє дочок і синів наших працівників сприяє Колективний договір між адміністрацією та профспілкою УДЦР, який передбачає і надає широкий спектр різноманітної допомоги, зокрема, в сфері навчання», – зазначила Голова об’єднаної первинної профспілкової організації підприємства Любов Пінчук.

Так, наприклад, підприємство сплачує відповідні кошти за навчання трьом дітям працівників, які навчаються в державному закладі «Київський коледж зв’язку».

УДЦР тісно співпрацює з державними закладами щодо проходження практики студентами з перспективою подальшого працевлаштування, адже завжди є зацікавленість у вихованні та підготовці власних кваліфікованих кадрів.

Тож попереду і в батьків, і в їх діточок новий навчальний рік з новими, можливо, труднощами, але, безперечно, й з новими радощами. Хай для всіх він буде щедрим на успіхи, нові здобутки і досягнення під мирним небом України!

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search