Багато подарунків приготував Український державний центр радіочастот до новорічних та різдвяних свят. Отримали їх колишні працівники-пенсіонери УДЦР та діти працівників підприємства. У свою чергу фахівці мали чудову нагоду оглянути роботи образотворчого, декоративно-прикладного та фотомистецтва, поезії та прози, які експонувалися під час проведення виставки-конкурсу доробок працівників Центру та членів їх сімей.

 

Стало доброю традицією в УДЦР напередодні нового року вшановувати ветеранів. Звертаючись до них, начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк поздоровив їх з наступаючими новорічними святами, подякував їм за плідну працю.

 

– Колектив і надалі робитиме все, щоб ви завжди відчували нашу увагу і підтримку, – додав Павло Слободянюк.

 

Пенсіонерам було надано матеріальну допомогу.

 

Святкову атмосферу створили і для дітей працівників УДЦР.

 

В урочисто прикрашеному залі на малят чекала цікава зустріч з новорічними героями – Дідом Морозом та Снігуронькою, різноманітні конкурси та солодощі. Аматорський театр ляльок порадував дітей новорічною виставою.

 

 

 

За словами батьків дітей, які стали учасниками феєричного дійства, організаторам ялинки вдалося створити дітям радісний настрій, подбати, щоб свято для них стало незабутнім.

 

І нарешті, прикрасою святкових заходів стала виставка-конкурс творчих доробок, у якій взяли участь співробітники УДЦР, регіональних  філій УДЦР, членів їх родин та колишніх працівників. Мета експозиції  полягала у виявленні та розкритті творчо обдарованих особистостей, а також в збереженні національних традицій та розвитку української культури.

 

 

 

На суд працівників Українського державного центру радіочастот учасники виставки представили роботи з образотворчого, декоративно-прикладного та фотомистецтва. Були тут також збірки поезії та прози.

 

У колективній творчості переможцями названі представники Дніпропетровської філії УДЦР, яку очолює Валентина Весна.

 

В образотворчому мистецтві кращою визнана Наталія Приступа (Хмельницька філія УДЦР).

 

У номінації декоративно-прикладного мистецтва відвідувачі виставки віддали належне роботам Олени Петрюк (УДЦР).

 

У номінації фотомистецтво перше місце присуджено Юрію Козубенко (УДЦР).

 

Кращою визнано поезію та прозу Сергія Грачева (Дніпропетровська філія УДЦР).

 

Заходи відбулися за ініціативи та за підтримки адміністрації Українського державного центру радіочастот та Об’єднаної первинної  профспілкової організації УДЦР.

Start typing and press Enter to search