Шановні працівники радіо, телебачення та  зв’язку !

 

Від колективу Українського державного центру радіочастот і від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята.

 

Сьогодні, як в житті держави так і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв’язку стрімко зростає. Розвиток засобів комунікації й інформаційних технологій, телебачення і радіо є невід’ємною складовою нашого часу. Без них суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства є просто неможливими. А ви особливо відчуваєте необхідність змін, впроваджуючи все нове у суспільне життя.

 

Ми високо цінуємо ваші відданість справі, високий професіоналізм та бажання донести до кожного громадянина корисну інформацію, забезпечити йому можливість вільного спілкування із світом.

 

Бажаємо вам завжди бути на висоті людських сподівань, небайдужими до суспільних проблем, об’єктивними в оцінці подій і фактів.

 

Щиро зичу вам доброго здоров’я, особистого і родинного благополуччя, творчої наснаги, успіхів в реалізації ваших задумів.

 

З повагою,

начальник ДП „Український державний центр радіочастот”

Павло Слободянюк

Start typing and press Enter to search