Сьогодні, 9 вересня 2010 року, в УДЦР продовжив роботу Міжнародний семінар електрозв’язку „Радіомоніторинг і підвищення ефективності використання спектру”.

 

Учасники заходу обговорювали питання, пов’язані із демонстрацією технічних можливостей  та порядком застосуванням новітнього обладнання та засобів радіомоніторингу.

2010-09-09-01

До порядку денного включено наступні доповіді:

„Портативний панорамний цифровий радіоприймальний пристрій „АРГАМАК-М” та „Переносний автоматичний радіопеленгатор „АРТИКУЛ – Н1” (доповідав – Володимир Козьмін, ЗАТ „ІРКОС”, Росія);

„Можливості обладнання „ІРГА” при роботі в автоматизованих розподільчих системах радіоконтролю” (доповідав – Борис Антипін,  Проблемна лабораторія з радіомоніторингу та електромагнітної сумісності Санкт-Петербурзького державного університету ім. проф. Бонч-Бруєвича, Росія);

„Радіочастотні тракти моніторингових систем” (доповідав – Юрій Петрушевський, ТОВ „Лінк – Експресс”, Україна);

„Вимірювальні прибори реального часу компанії „Rohde&Schwarz”. Принципи побудови та застосування” (доповідав – Сергій Педоренко, Представництво „Rohde&Schwarz” в Україні);

„Радіочастотні сенсори і системи для виявлення та перехоплення сигналів „Agilent” (доповідав – Віктор Бутирін, Unitest Ltd., Україна);

„Стаціонарні та портативні аналізатори спектру реального часу від компанії „Tektronix” (доповідав – Володимир Яковлєв, ТОВ НВП „Оракул”, Україна);

„Автономні станції радіоконтролю UMS xxx: стан та перспективи” (доповідав – Михайло Єлов, ПП „Селтек”, Україна).

Огляд сучасного вимірювального обладнання для радіомоніторингу і телекомунікацій зробив Сергій Ахмадов, ТОВ „Техенком” (Україна).

Підсумки семінару підбив перший заступник начальника Українського державного центру радіочастот Євген Хаіров. Звертаючись до учасників форуму він відзначив, що сьогодні область радіочастотного моніторингу розвивається динамічно й інтенсивно по всіх напрямках.

- На ринку зв’язку, – сказав виступаючий, – з’являються нові зразки обладнання, програмного забезпечення, яке використовується для аналізу РЧМ. І дуже приємно, що інтерес до питань радіочастотного моніторингу постійно зростає, про що ви змогли зараз пересвідчитись.

- Керівництво УДЦР, – підкреслив Євген Хаіров, – дуже вдячне вам за предметну та глибоку фахову розмову. В ході семінару нам вдалося обмінятися думками та отримати, на моє переконання, нові знання.

Від імені Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Державної адміністрації зв’язку, УДЦР Євген Хаіров подякував усім за значний внесок в успішне проведення семінару.

Учасники міжнародного заходу оглянули експозиції виставки „Обладнання та системи радіомоніторингу – стан і перспективи розвитку і виробництва”.

З повним текстом доповідей можна ознайомитися на сайті Українського державного центру радіочастот в розділі „Конференції і семінари”.

Start typing and press Enter to search