В перший день семінару його учасники зосередили увагу на обговоренні проблем, пов’язаних з радіомоніторингом як інформаційної основи регулювання використання радіочастотного спектру і частотно-орбітального ресурсу, розглянули стан та тенденції розвитку національних систем моніторингу, а також сучасні методи та засоби радіомоніторингу випромінювань.

 

З доповіддю на тему: „Радіомоніторинг і регулювання використання радіочастотного ресурсу” виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк.

 

 

2010-09-07_p11

В контексті розгляду цього питання він охарактеризував завдання, зміст процесу радіомоніторингу та фактори, якими визначається потужність і структура національної системи радіомоніторингу.

 

Доповідач, зокрема, визначив основні тенденції розвитку систем радіомоніторингу, сформував завдання органів з радіомоніторингу на сучасному рівні використання радіочастотного ресурсу та напрями подальшого розвитку системи радіомоніторингу.

 

Про діяльність Міжнародного союзу електрозв’язку в області радіомоніторингу, міжнародну систему радіомоніторингу, а також про Всесвітню конференцію радіозв’язку 2012 року та радіомоніторинг учасникам семінару доповів начальник відділу фіксованих і рухомих служб Бюро радіозв’язку МСЕ Микола Васильєв.

 

2010-09-07_p12

Про досвід роботи служби радіомоніторингу Німеччини, а також з поточною діяльністю ECC/WGFM/RT22 та ITU-R/WP1C присутнім розповів представник Федерального агентства мереж Німеччини Ральф Траутманн.

2010-09-07_p13

З системою радіочастотного моніторингу в Україні у смугах частот загального користування присутніх ознайомив заступник начальника УДЦР з питань радіомоніторингу Володимир Титаренко. А начальник відділу планування спектру органу регулювання телекомунікацій Мілан Мизера розповів про моніторинг частотного спектру в Словацькій Республіці.

2010-09-07_p14

2010-09-07_p15

Про методологічний підхід до оцінки ефективності функціонування систем радіочастотного моніторингу доповів представник Харківського національного університету радіоелектроніки Микола Калюжний.

2010-09-07_p16

З інтересом сприйняли учасники семінару виступ Генерального директора ТОВ ”АДАЛІН” Валентина Громоздіна (м. Севастополь).

 

З повними текстами виступів можна ознайомитися на сайті в розділі Конференції і семінари.

 

Семінар продовжить роботу завтра, 8.09.2010 року о 09:30.

Start typing and press Enter to search