Представники Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області та фахівці регіональної філії Українського державного центру радіочастот провели низку заходів з виявлення злочинів у сфері телекомунікацій та інформаційної безпеки держави.

Оперативними діями вдалося встановити наявність у приміщеннях деяких підприємств та організацій Дніпропетровської області спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

На підставі підготовлених матеріалів, якими задокументовано ці факти, слідчий відділ Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області зареєстрував кримінальне провадження. Попередня правова кваліфікація правопорушення визначається ч.1 ст. 359 Кримінального кодексу України – «Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації».

Також фахівці Дніпропетровської філії УДЦР сприяли співробітникам обласного УСБУ у документуванні факту функціонування технічного пристрою, що встановлений на автомобілі марки «Мерседес Бенц» і який блокує роботу операторів.

Обладнання вилучено. Здійснюється його  дослідження.

Керівництво УСБУ у листі на ім’я начальника Дніпропетровської філії УДЦР висловило вдячність фахівцям за високий професіоналізм у справі забезпечення державної безпеки України.

Start typing and press Enter to search