Сьогодні, 11 вересня, в Українському державному центрі радіочастот розпочав роботу Міжрегіональний форум Міжнародного союзу електрозв’язку «Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом для країн СНД та Європи».

2012-09-11-01

В заході беруть участь представники Адміністрацій зв’язку, національних регуляторних органів держав-членів МСЕ, представники міністерств та інших органів центральної виконавчої влади, державних структур, наукових та вищих навчальних закладів, оператори, виробники, вендори, лідери професійного і ділового співтовариства України та зарубіжних країн, представники профільних громадських організацій та ЗМІ.

2012-09-11-02

У вітальному зверненні до організаторів, учасників та гостей заходу Президент України Віктор Янукович підкреслив, що Форум є одним із важливих представницьких заходів, який об’єднує фахівців інформаційної сфери – провідників нових технологій та ідей у цій галузі та сприятиме подальшій активізації міжнародної співпраці, обміну кращим досвідом між національними регуляторами держав-членів МСЕ і провідними експертами, підвищенню ефективності регуляторного впливу у сфері зв’язку та інформатизації.

Вітання учасникам форуму також надійшли від Генерального секретаря МСЕ доктора Хамадуна Туреі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

З промовою до учасників заходу звернувся Голова НКРЗІ Петро Яцук. Він, зокрема, зазначив, що з метою надання імпульсу розвитку сфери зв’язку та інформатизації в Україні НКРЗІ реалізує низку стратегічних ініціатив, спрямованих на забезпечення правової основи розвитку цієї сфери та створення прозорих й ергономічних правил, що сприятимуть розгалуженню інфраструктури та запровадженню інноваційних послуг і нових загальнонаціональних проектів.

Голова НКРЗІ також підкреслив, що галузь ІКТ в Україні із року в рік демонструє позитивну динаміку. Так, за 2011 рік доходи від реалізації послуг зв’язку склали 50,3 млрд грн, що на 6,0 % більше, у порівнянні з минулим роком. Основними сегментами на телекомунікаційному ринку залишаються мобільний, фіксований та широкосмуговий (комп’ютерний) зв’язок. Такі досягнення і трансформаційні зміни галузі позитивним чином впливають на всебічний розвиток національної економіки, становлення громадянського суспільства, утвердження демократичних цінностей.

2012-09-11-03

Протягом трьох днів учасники Форуму із 14 країн світу обговорять найбільш важливі питання регулювання електронних комунікацій. Зокрема, щодо доступу до ринку послуг електронних комунікацій, шляхів подолання «цифрового розриву», підходів до регулювання радіочастотного ресурсу на національному та міжнародному рівнях, вдосконалення законодавства в галузі управління радіочастотним ресурсом та державного нагляду тощо.

Учасники Форуму мають можливість обмінятися практичним досвідом розвитку ІКТ, отримати об’єктивний аналіз тенденцій розбудови телекомунікацій країн СНД і Східної Європи та ексклюзивну експертну оцінку ситуації на ринку телекомунікацій безпосередньо від керівників галузі.

2012-09-11-04

Форум триватиме по 13 вересня та пройде у форматі засідань та круглого столу. Впродовж заходу працює експозиція досягнень провідних представників інфокомунікаційної сфери та виставка обладнання радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search