В м. Женева (Швейцарія) відбулося перше засідання Об’єднаної цільової групи JTG 4-5-6-7 МСЕ-Р з питань 1.1, 1.2 порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15).

У заході брав участь заступник начальника управління науково-методичного забезпечення УДЦР Володимир Тичинський. Як він зазначив, обговорені питання, пов’язані з дослідженням частотних діапазонів, вже розподілених для систем рухомого зв’язку ІМТ, з урахуванням еволюції цих систем і пошуком додаткових смуг частот-кандидатів для ІМТ (п. 1.1 ВКР-15), а також дослідженням, пов’язаним із розподілом діапазону 700 МГц для рухомої служби (п. 1.2 ВКР-15).

За словами Володимира Тичинського, учасники засідання розробили план робіт, вимоги до вхідних документів, а також визначили напрямки і методи досліджень. Було визначено, що основним інформаційним джерелом для проведення досліджень, вважаються внески до робочих груп МСЕ-Р, що надходять від національних та регіональних організацій зв’язку.

Представник УДЦР розповів, що питання розподілу діапазону 700 МГц для рухомої служби на первинній основі має суттєве значення і для України. Адже у смузі частот 694-790 МГц кількість аналогових і цифрових засобів телемовлення становить відповідно 14,5% і 38,4% від кількості засобів в інших смугах. У разі нового розподілу та прийняття узгодженого плану для рухомої служби в Європі, зауважив Володимир Тичинський, для цих засобів телемовлення будуть потрібні додатковий захист або частотне перепланування в нашій країні.

Учасники засідання також обговорили деякі аспекти подальшої співпраці під час підготовки до ВКР-15.

Start typing and press Enter to search