У роботі засідання, яке проходить в місті Амстердам, Королівство Нідерланди, беруть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Євроконтролю та Європейського офісу зв’язку (ЕCO), а також представники інших робочих органів ЕСС та зацікавлених міжнародних організацій. Свого представника на захід делегував й Український державний центр радіочастот.

Робоча група планує обговорити результати досліджень СЕПТ щодо актуальних питань сфери управління і регулювання користуванням радіочастотним спектром в Європі, зокрема питань гармонізації використання смуг радіочастот для впровадження новітніх типів систем зв’язку.

Провідні європейські фахівці також обміняються досвідом у сфері управління користуванням радіочастотним спектром.

Засідання Робочої групи з питань управління спектром триватиме до 24 травня.
Для довідки

Робоча група з питань управління спектром (WG FM – Frequency Management Working Group) є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку і пошт (СЕПТ). Група здійснює формування стратегії і довгострокових планів щодо перспективного використання радіочастотного спектру в Європі, координацію гармонізованого використання радіочастот для різних систем та застосувань в країнах-членах СЕПТ.

До сфери діяльності Робочої групи WG FM також входять розробка критеріїв сумісності між службами і системами радіозв’язку та спільного використання радіочастотного спектру, розробка методів координації частотних присвоєнь, формування Європейської таблиці розподілу смуг радіочастот і бази даних інформаційної системи EСO (EFIS) та координація діяльності з питань радіочастотного моніторингу.

Start typing and press Enter to search