Про це в інтерв’ю одному з вітчизняних інформагентств повідомляє директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Українського державного центру радіочастот Вікторія Трощенко.

«Ми зараз знаходимося на завершальній стадії розробки техніко-економічного обґрунтування та реєстрації нормативних документів. Проходять реєстрацію Технічні вимоги до телекомунікаційних мереж із перенесення номера подані Держспецзв’язком. Думаю, що вже найближчим часом документи набудуть легітимності», – розповідає Вікторія Трощенко.

Вона також зазначає, що Техніко-економічне обґрунтування розробляється фахівцями Українського інституту проектування і розвитку інформаційно-комунікативної інфраструктури «Діпрозв’язок». Ця компанія обрана УДЦР відповідно до процедури про державні закупівлі. На підставі цих документів будуть сформовані функціональні вимоги, необхідні, як для створення центральної бази даних, так і операторам для створення своєї інфраструктури, що забезпечує послугу перенесення номера.

Нагадаємо: 31 липня 2015 НКРЗІ на своєму засіданні затвердила Порядок надання послуг з перенесення абонентських номерів, який відправили на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search