В столиці Франції Парижі відбулось спільне засідання робочих груп Європейської конференції адміністрацій поштових служб і служб зв’язку (СЕПТ) та Регіональної співдружності у галузі зв’язку (РСЗ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року (ВКР-12).

 

На захід прибули представники Великобританії, Німеччини, Люксембургу, Румунії, Франції, Вірменії, Росії, а також Європейської комісії та Виконкому РСЗ.

 

Від України участь у засіданні взяв перший заступник начальника Українського державного центру радіочастот, заступник Голови Комісії РСЗ з супутникового зв’язку, телевізійного та звукового радіомовлення Євген Хаіров.

 

Учасники міжнародного форуму обговорили хід підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку. Зокрема, йшлося про робочі органи, які здійснюватимуть підготовчі роботи, формування порядку денного, структуру робочих органів конференції тощо.

 

Як зазначив Євген Хаіров, участь України у засіданні сприяла зближенню позицій країн-членів СЕПТ та РСЗ, узгодженню порядку денного Всесвітньої конференції зв’язку, яку заплановано провести у 2012 році.

Start typing and press Enter to search