На базі Івано-Франківської філії УДЦР в м. Яремче, відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників ДП „Український державний центр радіочастот” на 2009 рік, проведено розширену нараду. У ній взяли участь заступники начальника УДЦР, провідні фахівці підприємства, керівництво і технічні спеціалісти Івано-Франківської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Рівненської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської, і Закарпатської філій УДЦР. На нараду також запрошувалися заступник начальника західного управління Державної інспекції зв’язку, начальники Луганської, Харківської та Кримської філій УДЦР.

 

Під час наради розглядалися питання організації та виконання основних видів діяльності УДЦР та його філій. Зокрема, йшлося про здійснення технічного радіоконтролю параметрів випромінювання РЕЗ (ВП) і забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ; про стан впровадження в дію нових нормативних документів, затверджених НКРЗ, УДЦР, ДІЗ з комплексу питань організації заходів технічного радіоконтролю і радіочастотного моніторингу; про здійснення радіочастотних присвоєнь та порядку обліку, розгляду, опрацювання заяв про видачу висновків щодо ЕМС РЕЗ; про виконання комплексу робіт з проведення приймальних випробувань РЕЗ та ВП на місці експлуатації тощо.

 

Значну увагу було приділено практичним аспектам застосування порядку ввезення з-за кордону в Україну та реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також функціонування автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України. В контексті розгляду цього питання, Володимир Кіріченко наголосив на важливості прийнятих НКРЗ рішень, які, на його думку, дозволять створити в Україні цивілізований та прозорий ринок торгівлі якісними мобільними телефонами.

 

Крім того, технічні фахівці УДЦР провели практичні заняття з технічним персоналом філій. Мета – вдосконалення навичок використання обладнання і програмного забезпечення мобільного комплексу РМ-13002Р3, аналізаторів спектру Advantest U3772, FSH-18, вимірювача потужності Keithley 3500, вимірювальних головок FSH-Z1, FSH-Z44 та антен для проведення вимірювань параметрів РЕЗ різних радіотехнологій.

 

Представники УДЦР також провели контрольні заняття, під час яких перевірили рівень теоретичної та практичної підготовки  учасників наради.

 

За словами заступника начальника УДЦР Володимира Кіріченка, рівень знань фахівців філій дозволяє виконувати поставлені завдання з високою якістю.

Start typing and press Enter to search