На 9-х зборах TFES технічного комітету ETSI MSG (Mobile Standards Group), що відбулися в період з 17 по 18 січня 2002 р. у м. Римі, Італія, були обговорені і затверджені робочі питання, що ввійдуть у випуск 2 (реліз 2) європейського гармонізованого стандарту на радиоінтерфейси систем рухомого зв’язку 3-го покоління. Серед них найбільш істотними є такі:

  1. специфікації на вузькосмуговий режим UTMS TDD зі смугою каналу 1,6 Мгц;
  2. специфікації на ретранслятори в режимі UMTS FDD (у випадку, якщо до моменту прийняття реліза 2 будуть готові відповідні специфікації 3GPP);
  3. високошвидкісна пакетна передача даних;
  4. класифікація базових станцій;
  5. дослідження можливого впливу прийнятих рекомендацій ITU IMT.UNWANT по небажаних випромінюваннях абонентських і базових станцій систем 3G на відповідні вимоги в європейському гармонізованому стандарті.

Раніше планувалося завершити роботу над релізом 2 у березні 2002р. Однак, в силу того, що в роботі групи TFES використовуються технічні специфікації 3GPP, які не будуть готові раніше червня 2002р., прийняття реліза 2 європейського гармонізованого стандарту на системи 3G вирішено відкласти до вересня 2002 р.

www.caemc.ru

Start typing and press Enter to search