У м. Ґетеборг (Швеція) відбулося засідання Робочої групи СЕПТ з управління використанням Радіочастотного спектру (WG FM), у якому взяли участь представники від 34 Адміністрацій зв’язку країн Європи та 18 міжнародних організацій. Серед них – Європейська Комісія з телекомунікацій, Європейський комітет з електронних видів зв’язку, Європейський офіс комунікацій, НАТО, Європейський інститут стандартів телекомунікацій, Європейський радіомовний союз, Міжнародний союз радіоаматорів, Євроконтроль та інші.

 

Адміністрацію зв’язку України представляв начальник відділу планування використання частот управління аналізу і міжнародної взаємодії Українського державного центру радіочастот  Ігор Гепко.

 

Учасники засідання обмінялися досвідом з провідними фахівцями країн СЕПТ у галузі зв’язку та управління користуванням радіочастотного спектру.

 

На засідання розглянуто внесок Адміністрації зв’язку України по порядку денного ВКР-12, питання використання смуги частот 380-470 МГц в країнах ЄС та використання широкосмугових безпроводових систем у діапазоні 2300-2400 МГц, поточна діяльність ЕСС та СЕПТ з перегляду деяких Рекомендацій і Рішень.

 

Також розглянуто результати публічного обговорення проекту Звіту ЕСС 117 щодо  переходу до цифрового радіомовлення в діапазоні низьких і середніх частот та поглядів адміністрацій країн Європи на перспективи використання діапазону I (47-68 МГц) після припинення аналогового мовлення.

 

Отримані під час робочої зустрічі результати будуть використані при підготовці пропозицій з внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

Start typing and press Enter to search