Днями у м. Петровац (Чорногорія) завершилося чергове 6-те засідання  Південно-Європейського форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

У заході брали участь члени SEDDIF – представники адміністрацій зв’язку Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Румунії, Македонії, Туреччини, Греції, Чорногорії, Сербії та Словенії.

У статусі спостерігача до роботи форуму також долучилася Україна. Українська делегація була представлена трьома фахівцями департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот.

У рамках форуму спеціалісти УДЦР провели робочі зустрічі з технічними експертами Болгарії, Румунії, Туреччини та Угорщини щодо можливостей перепланування частотних виділень цифрового наземного телевізійного мовлення Плану GE06 в смузі радіочастот 470-694 МГц.

Також з представниками адміністрацій зв’язку країн-учасниць, запрошеними колегами з Міжнародного союзу електрозв’язку та Західно-Європейського форуму з  імплементації цифрового дивіденду (WEDDIP) обговорено поточну ситуацію та майбутні плани щодо використання смуг радіочастот 700 МГц, 800 МГц та 470-694 МГц.

Результати робочих зустрічей технічних експертів будуть враховані при формуванні остаточних пропозицій УДЦР щодо перепланування частотних виділень та підготовці технічних характеристик частотних присвоєнь цифрового наземного телевізійного мовлення Плану GE06 в смузі радіочастот 470-694 МГц.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search