В термін з 25 березня по 31 березня поточного року в ході планових заходів щодо державного нагляду за використанням радіочастотного ресурсу та забезпеченням електромагнітної сумісності РЕЗ підрозділами служби радіомоніторингу Центру “Укрчастотнагляд” та регіональних ДІЕ виявлено 266 незаконнодіючих РЕЗ, в т. ч.:

219 радіоподовжувачів телефонної лінії типу “SЕNАО”, які працювали у заборонених для їх використання смугах радіочастот (з них 76 РЕЗ – Київська обл., 34 РЕЗ – Луганська обл., 31 РЕЗ – Дніпропетровська обл., 22 РЕЗ – Одеська обл.);
6 АС мережі передачі даних з використанням ШПС (Луганська обл.)
З передавачі стандарту GSМ-900 (Луганська обл.);
Припинено дію 311 незаконнодіючих РЕЗ, з них за приписами регіональних ДІT – 296.

Складено протоколів про адміністративне правопорушення – 21.

Подано документи до суду на притягнення до адміністративної відповідальності- 19.

Розглянуто справ судами про притягнення до адміністративної відповідальності- 12;

За рішенням суду: конфісковано – 2 РЕЗ; повернено власникам – 23 РЕЗ.

За рішенням суду оштрафовано по ст.146:

на суму 425 гривень одного правопорушника в Волинській області;

на суму 425 гривень одного правопорушника в Кіровоградській області;

на суму 510 гривень одного правопорушника в Миколаївській області;

на суму 255 гривень одного правопорушника в Рівненській області;

на суму 510 гривень двох правопорушників в Хмельницькій області;

на суму 255 гривень одного правопорушника в Чернівецькій області;

на суму 765 гривень трьох правопорушників в Чернігівській області;

Начальником ДІЕ розглянуто справу по ст.145 КУпАП та оштрафовано: на суму 170 гривень одного правопорушника в Житомирській області; на суму 170 гривень одного правопорушника в Луганській області.

Проведено 24 спільних рейдів з співробітниками обласних Управлінь МВС у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій, Черкаській областях. В Львівській області проведено 3 рейди, перевірено 13 пунктів реалізації РЕЗ. В Черкаській області проведено 2 рейди, перевірено 3 користувача, виявлено 2 порушення чинного законодавства.

З 26 березня по 1 квітня 2004 р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України здійснено 25 планових перевірок додержання ліцензіатами ліцензійних умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та особливих умов ліцензій на використання радіочастотного ресурсу згідно з Планом перевірок на 2004 рік, зокрема:

– 9 перевірок щодо додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку;

– 16 перевірок щодо додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

З 25 перевірок ліцензіатів у 19 виявлено порушення Ліцензійних умов.

За результатами проведених перевірок ліцензіатів складено: – 9 протоколів про адміністративні правопорушення у галузі зв’язку за статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення із них 2 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 7 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

– 17 приписів про усунення виявлених правопорушень вимог чинних нормативно-правових актів, зокрема 6 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 11 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

За результатами проведених перевірок ліцензіатів встановлено, що діяльність по використанню радіочастот припинена такими ліцензіатами:

  1. Донецьке державне лісогосподарське об’єднання „Донецькліс”, м. Донецьк, ліцензія № 1383 від 30.03.2000р.;
  2. Житлово-експлуатаційне об’єднання Комсомольського району, м. Херсон, № 1123 від 22.12.1999 р.;

До відділу нагляду за ввезенням РЕЗ в Україну надійшло 109 заяв щодо надання дозволів на ввезення РЕЗ на територію України, з них оформлено 99 дозволів на ввезення РЕЗ з-за кордону на загальну кількість 1151 РЕЗ: юридичним особам – 9, приватним особам – 90, надано 2 відмови та 8 відповідей.

За минулий тиждень з 25.03.2004 по 01.04.2004 р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України були проведені заходи з технічного контролю порядку маршрутизації вхідного міжнародного трафіку в містах Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луганськ, Луцьк, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Ужгород, Харків. Виявлено сім порушень з боку операторів місцевого телефонного зв’язку в містах Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Ужгород та чотири порушення з боку абонентів мережі електрозв’язку в містах Київ та Дніпропетровськ .

У місті Вінниця проведена технічна перевірка споживача телекомунікаційних послуг. Складено Акт перевірки.

У місті Дніпропетровськ за результатами раніше проведеної технічної перевірки споживача телекомунікаційних послуг, який порушив встановлений порядок маршрутизації міжнародного телефонного трафіку було порушено кримінальну справу за статтею 361 Кримінального кодексу України.

Start typing and press Enter to search