В термін з 15 квітня по 21 квітня поточного року в ході планових заходів щодо державного нагляду за використанням радіочастотного ресурсу та забезпеченням електромагнітної сумісності РЕЗ підрозділами служби радіомоніторингу Центру “Укрчастотнагляд” та регіональних ДІЕ виявлено 370 незаконнодіючих РЕЗ, в т. ч.: 281 радіоподовжувач телефонної лінії типу “SENAO”, які працювали у заборонених для їх використання смугах радіочастот (з них 146 РЕЗ – Луганська обл.); 1 БС пейджингового зв’язку (Хмельницька область); 14 радіостацій СВ-діапазону.

Припинено дію 179 незаконнодіючих РЕЗ, з них за приписами регіональних ДІЕ – 156.
Складено протоколів про адміністративне правопорушення – 31.
Подано документи до суду на притягнення до адміністративної відповідальності – 28.
Розглянуто справ судами про притягнення до адміністративної відповідальності – 11.

За рішенням суду оштрафовано по ст.146:

на суму 255 гривень одного правопорушника в АР Крим;

на суму 255 гривень одного правопорушника в Львівській області;

на суму 255 гривень одного правопорушника в Луганській області;

на суму 555 гривень одного правопорушника в Миколаївській області;

на суму 935 гривень трьох правопорушників в Тернопільській області;

на суму 260 гривень одного правопорушника в Чернігівській області.

Начальником Луганської ДІЕ розглянуто 1 справу за ст.145 КУАП і накладено штраф на суму 170 гривень.

За рішенням суду:

– конфісковано 2 РЕЗ;

– повернено власникам 4 РЕЗ.

Проведено 23 спільних рейди з співробітниками обласних Управлінь МВС у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській областях та АР Крим.

В Черкаській області під час проведення заходів перевірено 3 користувача і виявлено 2 порушення чинного законодавства.

При проведенні рейду в Луцьку, виявлено 3 автомобільних радіостанції діапазону 27 МГц, які експлуатувалися без дозволу ДІЕ. Дію НДП припинено – радіостанції демонтовано.

В Львівській області проведено 2 рейди, під час яких перевірено 5 пунктів реалізації РЕЗ.

З 16 квітня по 22 квітня 2004 р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України здійснено 48 планових перевірок додержання ліцензіатами ліцензійних умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та особливих умов ліцензій на використання радіочастотного ресурсу згідно з Планом перевірок на 2004 рік, зокрема:

– 7 перевірок щодо додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку;

– 41 перевірка щодо додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

З 48 перевірок ліцензіатів у 31 виявлено порушення Ліцензійних умов.

За результатами проведених перевірок ліцензіатів складено:

– 10 протоколів про адміністративні правопорушення у галузі зв’язку за статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення із них 2 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 8 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

– 28 приписів про усунення виявлених правопорушень вимог чинних нормативно-правових актів, зокрема 1 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 27 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

За результатами проведених перевірок ліцензіатів встановлено, що діяльність по використанню радіочастот припинена такими ліцензіатами:

  1. Селянське (фермерське) господарство “Фортуна”, Кіровоградська область, ліцензія № 2009 від 20.12.2000р.;
  2. ВАТ “Золочівський цукровий завод”, м. Золочів, Львівської області, № 2402 від 18.06.2001 р.;

 

До відділу нагляду за ввезенням РЕЗ в Україну надійшло 75 заяв щодо надання дозволів на ввезення РЕЗ на територію України, з них оформлено 65 дозволів на ввезення РЕЗ з-за кордону на загальну кількість 276 РЕЗ: юридичним особам – 7, приватним особам – 58, надано 2 відмови та 8 відповідей.

 

За минулий тиждень з 15.04.2004 по 22.04.2004 р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України були проведені заходи з технічного контролю порядку маршрутизації вхідного міжнародного трафіку в містах Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Херсон. Виявлено п’ять порушень з боку операторів місцевого телефонного зв’язку в містах Донецьк, Київ, Луганськ, Одеса, Херсон та два порушення з боку абонентів мережі електрозв’язку в місті Дніпропетровськ та Київ.

 

У місті Дніпропетровськ за результатами проведеної технічної перевірки споживача телекомунікаційних послуг, який порушив встановлений порядок маршрутизації телефонного трафіку, МВС Дніпропетровській області була порушена кримінальна справа за статтею 361 Кримінального кодексу України.

Start typing and press Enter to search