В термін з 08 квітня по 14 квітня поточного року в ході планових заходів щодо державного нагляду за використанням радіочастотного ресурсу та забезпеченням електромагнітної сумісності РЕЗ підрозділами служби радіомоніторингу Центру “Укрчастотнагляд” та регіональних ДІЕ виявлено 207 незаконнодіючих РЕЗ, в т. ч.: 134 радіоподовжувача телефонної лінії типу “SENAO”, які працювали у заборонених для їх використання смугах радіочастот (з них 29 РЕЗ – Донецька обл.);

Припинено дію 163 незаконнодіючих РЕЗ, з них за приписами регіональних ДІЕ – 127.

Складено протоколів про адміністративне правопорушення – 32.

Подано документи до суду на притягнення до адміністративної відповідальності – 7.

Розглянуто справ судами про притягнення до адміністративної відповідальності – 2.

За рішенням суду оштрафовано по ст.146: на суму 255 гривень одного правопорушника в АР Крим;

Проведено 11 спільних рейдів з співробітниками обласних Управлінь МВС у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Кіровоградській, Київській, Львівській та Хмельницькій областях.

В Житомирській області проведено перевірку 6 пунктів продажу РЕЗ та РВП, виявлено 3 порушення порядку (правил) реалізації, продажу в Україні РЕЗ та РВП. Надані приписи на усунення.

В Черкаській області під час проведення заходів перевірено 5 користувачів і виявлено 4 порушення чинного законодавства.

В Львівській області під час рейду перевірено 3 пункти реалізації РЕЗ, вилучено 4 безшнурових та 4 мобільних телефони.

В Хмельницькій області проведено 2 рейди під час яких виявлено 13 фактів незаконної експлуатації РЕЗ (27 МГц).

При проведенні рейду в Луцьку на автомобілі, що належить ВАТ “таксо сервіс” виявлено радіостанцію типу 1Р21В-3, яка експлуатувалася без дозволу ДІЕ. Дію НДП припинено – радіостанцію демонтовано.

З 9 квітня по 15 квітня 2004р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України здійснено 18 планових перевірок додержання ліцензіатами ліцензійних умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та особливих умов ліцензій на використання радіочастотного ресурсу згідно з Планом перевірок на 2004 рік, зокрема, перевірок щодо додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку – 7 та 11 перевірок щодо додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

З 18 планових перевірок ліцензіатів у 10 виявлено порушення Ліцензійних умов.

За результатами проведених перевірок ліцензіатів складено:
– 8 протоколів про адміністративні правопорушення у галузі зв’язку за статтею 145 Кодексу України про адміністративні правопорушення із них 2 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 6 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

– 10 приписів про усунення виявлених правопорушень вимог чинних нормативно-правових актів, зокрема 3 – за результатами перевірок додержання ліцензіатами особливих умов провадження господарської діяльності у галузі зв’язку та 7 – додержання користувачами РЧР вимог нормативно-правових актів та нормативно-технічних документів у сфері використання радіочастотного ресурсу України.

Надійшло 68 заяв щодо надання дозволів на ввезення РЕЗ на територію України, з них оформлено 65 дозволів на ввезення РЕЗ з-за кордону на загальну кількість 480 РЕЗ: юридичним особам – 9, приватним особам – 56, надано 1 відмову.

За минулий тиждень з 08.04.2004 по 15.04.2004 р. фахівцями Державної інспекції електрозв’язку України були проведені заходи з технічного контролю порядку маршрутизації вхідного міжнародного трафіку в містах Донецьк, Київ, Луганськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне. Виявлено п’ять порушень з боку операторів місцевого телефонного зв’язку в містах Донецьк, Житомир, Луцьк, Одеса та порушення з боку абонента мережі електрозв’язку в місті Луцьк.

У місті Київ проведена одна цільова інспекційна перевірка оператора електрозв’язку, який порушив встановлений порядок маршрутизації телефонного трафіку, складено Акт і Протокол про адмінпорушення. Директор підприємства зв’язку притягнутий до адміністративної відповідальності за статтею 148-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення і на нього накладений штраф в розмірі 1700 грн.

У місті Дніпропетровськ проведена технічна перевірка споживача телекомунікаційних послуг, який порушив встановлений порядок маршрутизації телефонного трафіку. Складено Акт перевірки. Матеріали передані до МВС Дніпропетровській області для порушення кримінальної справи за статтею 361 Кримінального кодексу України. Співробітниками МВС вилучено обладнання споживача телекомунікаційних послуг, яке використовувалось при порушенні встановленого порядку маршрутизації телефонного трафіку.

Start typing and press Enter to search