Під час радіочастотного моніторингу, проведеного у смугах радіочастот загального користування, фахівці УДЦР та філій підприємства зафіксували 4037 порушень користування радіочастотним ресурсом та вжили визначених законодавством заходів щодо їх усунення. Характерним є той факт, що3478 з цих порушень пов’язані з роботою радіоелектронних засобів без дозволів УДЦР на експлуатацію.

 

Найбільше таких РЕЗ виявлено в місті Києві та Київській області – 386. Недотримання умов експлуатації РЕЗ також фіксувалося в Харківській (302 випадки), Дніпропетровській (254), Одеській (250) та Полтавській (217) областях.

 

Серед технологій лідером за кількістю порушень серед радіотехнологій є широкосмуговий радіодоступ (1350). Чимало їх дали телевізійне мовлення (504), ультракороткохвильовий та короткохвильовий радіозв’язок (447), звукове мовлення (214), цифровий стільниковий зв’язок (299).

 

Протягом липня, червня та вересня структурні підрозділи УДЦР також здійснювали захист присвоєнь радіочастот користувачів радіочастотного ресурсу. За результатами цієї роботи вжито заходів щодо усунення дії джерел радіозавад на РЕЗ суб’єктів господарювання.

 

Відзначилися тут Дніпропетровська, Донецька, Одеська області, АР Крим та місто Севастополь.

Start typing and press Enter to search