В УДЦР підписано Меморандум «Про взаєморозуміння між Державним підприємством «Український державний центр радіочастот» та Центральним офісом з питань управління радіозв’язком Республіки Корея щодо розвитку управління радіочастотним спектром».

2013-10-17-korea-ukraine-00

Сторони відзначили, що усвідомлюють важливість взаємного співробітництва для гармонізованого розвитку телекомунікаційних послуг та обміну знаннями  для покращення  ефективності використання спектру та якості телекомунікаційних послуг.

Документ визначає основні напрями співробітництва. Це, зокрема, обмін поглядами та інформацією щодо впровадження новітніх технологій радіозв’язку, системи управління використанням радіоспектра та її автоматизації, радіочастотного моніторингу наземних та супутникових служб радіозв’язку, вимірювання якості телекомунікаційних послуг та якості покриття.

Партнерська співпраця між УДЦР та CRMO також передбачає розвиток співробітництва та обмін досвідом у науково-дослідних та навчальних сферах.

2013-10-17-korea-ukraine-01

2013-10-17-korea-ukraine-02

2013-10-17-korea-ukraine-03

– Підписання Меморандуму з нашими корейськими партнерами дозволить нам більш глибоко взаємодіяти з точки зору обміну досвідом, визначення нових підходів до розвитку цієї сфери. Сподіваюсь, що це буде корисним не тільки для нас, але й для представників Республіки Корея, – сказав начальник УДЦР Павло Слободянюк. – Нам приємно, що Корея, яка за своїми передовими технологіями випереджає ледь не всі країни світу, запозичує наш досвід.

Треба відзначити, що, до підписання цього Меморандуму, УДЦР  вже мав  досвід співпраці з фахівцями з Південної Кореї. Неодноразово сторони  знайомилися з технологіями управління радіочастотним ресурсом  України та Кореї. А тепер ця практика стане регулярною та набуде більш конкретного змісту.

– В подальшому ми плануємо розробити детальний план, який буде передбачати також навчання спеціалістів для роботи у цій сфері діяльності, – зазначив керівник УДЦР.

У свою чергу Генеральний директор Центрального офісу з питань управління радіозв’язком Республіки Корея Лі ДжангГу сказав, що задоволений  розвитком співробітництва і сподівається, що таке партнерство буде взаємовигідним і сприятиме активізації наукових досліджень, впровадженню нових розробок в галузі телекомунікацій.

Своїми підписами офіційні наміри про партнерство у сфері розвитку управління радіочастотним спектром скріпили начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк та Генеральний директор Центрального офісу з питань управління радіозв’язком Республіки Корея  Лі Джанг Гу.

2013-10-17-korea-ukraine-04

Start typing and press Enter to search