Нині на Головному радіоконтрольному посту Центру “Укрчастотнагляд” завершуються роботи щодо введення в експлуатацію комплексу радіомоніторингу фірми “ROHDE & SCHWARZ”, до складу якого входять стаціонарна FMS1-UA і мобільна MMS1-UA станції радіомоніторингу. Мобільна станція радіомоніторингу була введена в ранг діючих ще на початку весни цього року.

Обладнання комплексу має відповідні сертифікати.

Після введення в експлуатацію комплекс має стати основною складовою частиною автоматизованої системи радіочастотного моніторингу Центру “Укрчастотнагляд” по Києву та Київській області, завершення створення якої планується вже на початку наступного року.

Комплекс буде забезпечувати технічний радіоконтроль випромінювань РЕЗ в діапазоні частот до 3000 МГц і пеленгування та визначення місцезнаходження джерел радіовипромінювань в діапазоні частот до 1000 МГц.

До експлуатації та обслуговування комплексу залучаються досвідчені фахівці служби радіомоніторингу Центру, які після проходження курсу навчання (тренінгу) під керівництвом кваліфікованих фахівців фірми “ROHDE & SCHWARZ”, отримають відповідні сертифікати.

Start typing and press Enter to search