Відповідно до стратегії розвитку Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» на 2010-2012 роки визначено і шляхи розвитку системи радіомоніторингу. Це – подальша автоматизація процесів технічного радіоконтролю, розробка й впровадження нових засобів радіоконтролю, впровадження цілісної автоматизованої системи обліку РЕЗ, а також введення в експлуатацію нових стаціонарних та мобільних спеціальних станцій технічного контролю (ССТК).

Технічний парк філій Українського державного центру радіочастот вже почав поповнюватися новими засобами радіомоніторингу. Особливістю цих ССТК є те, що з їх застосуванням можна забезпечувати належний радіоконтроль РЕЗ радіорелейного та супутникового зв’язку в діапазоні від 3 до 40 ГГц.

Цими днями до областей направлено перші мобільні комплекси. На думку фахівців управління радіочастотного моніторингу, удосконалення матеріально-технічної бази філій сприятиме підвищенню ефективності контролю за використанням радіочастотного ресурсу на всій території України.

2012-10-30_02

 

Start typing and press Enter to search