12-19 жовтня 2011 року на честь 15-річчя Українського державного центру радіочастот спілка радіоаматорів підприємства проводитиме дні активності. У заході братимуть участь 13 радіоаматорських станцій УДЦР, які будуть використовувати спеціальні позивні сигнали та понад 50 радіоаматорів-працівників підприємства.

 

Сутність спортивного змагання полягатиме у встановленні за обмежений час якомога більшої кількості радіозв’язків з радіоаматорами різних країн світу.

 

Відповідно до розробленого положення, за кожен радіозв’язок учасникові заходу нараховуватиметься відповідна сума балів. Тим радіоаматорам, хто гідно виступить у змаганнях та набере 15 і більше балів, будуть вручені ювілейні дипломи, які заснував Український державний центр радіочастот на честь 15-ї річниці.

 

Відзначимо, що радіоаматори УДЦР є постійними учасниками не тільки національних змагань, але й престижних змагань міжнародного рівня.

 

Так, представник Запорізької філії УДЦР Юрій Іванов входить до п’ятірки кращих радіоаматорів світу, які працюють цифровими видами випромінювання.

 

З питань щодо проведення днів активності звертатися до керівника спілки радіоаматорів УДЦР Олександра Арбузова за електронною адресою em0u@ukr.net.

Start typing and press Enter to search