Напередодні  Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Український державний центр радіочастот провів традиційні змагання серед  радіоаматорів з радіозв’язку на коротких хвилях.

Активну участь у змаганнях  брали представники філій УДЦР.

Визначено переможців у двох категоріях.

В категорії «Робота телефоном (SSB першість виборов Андрій Сиротенко (Харківська філія), який набрав 298 908 залікових очок.

Другий результат (150 228 очок) показав представник УДЦР Олександр Арбузов.

144 493 очки набрав радіоспортсмен з Луганської філії В’ячеслав Кальченко.  У нього третє місце.

В категорії «Робота телеграфом (CW)» кращим визнано радіоаматора з Кримської філії УДЦР Юрія Яворського  (798 500 очок).  Друге місце посів Андрій Яровий  з Луганської філії УДЦР (660 726). Третій результат  у Сергія Василенка з УДЦР (608 256).

У загальнокомандному заліку кращою стала команда Луганської філії УДЦР. Друге та третє місце – за спортсменами з Харківської та Кримської філій.

Переможців змагань нагороджено кубками та грамотами.