Ліга радіоаматорів України вперше за свою історію з часів незалежності проводить з 31 травня по 2 червня особисто-командний очний та заочний Чемпіонат України з радіозв’язку на коротких хвилях телеграфом (ОЗЧУ-2013). За словами організаторів, чемпіонат проводиться з метою пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя, виявлення найсильніших учасників серед очних змагань, а також для набуття навичок оперативного розгортання пунктів Радіоаматорської аварійно-рятувальної служби в польових умовах. Очна зустріч проходитиме в районі міста Горлівка Донецької області. Для участі у змаганнях на адресу організаторів чемпіонату вже поступило чимало заявок від команд та спортсменів-короткохвильовиків зі всієї України.

Стало відомо, що заочно змагатися виявили бажання близько 300-400 короткохвильовиків з 20-30 країн світу, адже цей чемпіонат співпадає з міжнародними змаганнями «Полевой день» з радіозв’язку на КХ.

Для спортсменів та суддів виготовлений спеціальний одяг та вимпели з символікою змагань, пам’ятні компакт-диски, які відображають історію проведення очно-заочних Всесоюзних змагань та Чемпіонатів СРСР 1980-1991 рр., Чемпіонатів УРСР. Переможцям та призерам вручать спеціальні медалі, дипломи. Решта учасників отримають Сертифікати.

Прихильниками цього виду спорту є й 50 радіоаматорів, які зараз працюють у 13 філіях Українського державного центру радіочастот. Багато з них є чемпіонами України з радіоспорту, призерами першості світу та Європи.

Варто зазначити, що рівень підготовки фахівців підприємства, а також діяльність спілки радіоаматорів УДЦР високо оцінюють і Ліга радіоаматорів України, і міжнародні радіоаматорські організації.

Start typing and press Enter to search