Днями в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, відбулася чергова робоча нарада щодо впровадження послуги MNP в Україні за участю представників НКРЗІ, УДЦР, мобільних операторів та компанії «Ес Ай Центр».

Представник УДЦР під час наради повідомив, що на даний час мобільним операторам надано необхідні технічні документи для організації роботи по створенню локальних баз даних перенесених номерів.

В свою чергу оператори мобільного зв’язку висловились щодо достатності на даному етапі, отриманої від УДЦР інформації для проведення закупівель відповідного обладнання та більшості програмного забезпечення з метою побудови власних локальних мереж та їх взаємодії з Автоматизованою інформаційною системою «Централізована база даних перенесених номерів» (АІС ЦБД ПН).

УДЦР наразі продовжує роботу над технічними аспектами побудови АІС ЦБД ПН з технічними фахівцями операторів мобільного зв’язку та ТОВ «Ес Ай Центру», яке на сьогодні залишається єдиним переможцем на конкурсних торгах по предмету «62.01.1 Послуги щодо проектування та розробляння у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розроблення та впровадження Автоматизованої інформаційної системи «Централізована база даних перенесених номерів»)».

Нагадаємо також, що нещодавно Держспецзв’язок своїм наказом затвердив Технологічний процес взаємодії телекомунікаційних мереж між собою під час надання послуги перенесення абонентського номера і його подальшого обслуговування. Самі ж технічні вимоги до цього технологічного процесу було розроблено в ході науково-дослідної роботи, яку на замовлення УДЦР провів Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок».

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search