В Українському державному центрі радіочастот проведено виробничу семінар-нараду з фахівцями відділу вимірювань управління телекомунікацій та регіональних філій підприємства, під час якої розглянуто низку питань з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж.

2010-educ-03

На порядок денний занять винесено практичне відпрацювання порядку застосування вимірювальних приладів типу АСТС при проведенні вимірювань мереж зв’язку з різними  технологіями (протоколами), обробки сигналів електрозв’язку безпосередньо на технічних майданчиках операторів телекомунікацій.

 

На нараді виступив заступник начальника УДЦР Андрій Кудрицький. Він, зокрема, акцентував увагу фахівців на важливості заходів з вимірювання мереж зв’язку та забезпечення тісної взаємодії з правоохоронними органами та ДІЗ при виявленні порушень чинного законодавства в галузі телекомунікацій.

 

Також перед учасниками семінару виступив начальник управління телекомунікацій УДЦР Михайло Матяшенко, який проаналізував результати діяльності підприємства з питань організації та проведення заходів з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж за останній період.

2010-educ-01

В ході вимірювань фахівцями УДЦР параметрів телекомунікаційних мереж, як зазначив він, виявлено60654 телефонних номерів, що використовувалися з порушенням вимог нормативних документів. Спільно з СБУ та МВД успішно проведено заходи з визначення маршрутизації трафіку тощо.

 

Практичне навчання відбувалося безпосередньо на технічних майданчиках операторів телекомунікацій та Українського державного центру радіочастот. Для визначення рівня засвоєння отриманих знань у слухачів прийняли заліки.

 

Цей захід став ще однією важливою ланкою у системному підході керівництва УДЦР до підвищення кваліфікації як інженерного так і керівного складу.

 

Нещодавно, наприклад, відповідно до планів діяльності відділу кадрів Українського державного центру радіочастот на підприємстві відбувся навчальний семінар для керівної ланки філій підприємства за темою „Підвищення ефективності керівника в управлінні персоналом”.

 

Ця проблема, за словами начальника відділу кадрів УДЦР Галини Голованової, існує, і в сучасних умовах є однією з найактуальніших. Адже впровадження в практику сучасних підходів до управління персоналом, професіоналізація даного напряму стає не тільки нагальною потребою, але й важливим фактором розвитку підприємства.

 

До проведення занять, координацію яких здійснював сектор навчально-методичної роботи відділу кадрів УДЦР, було залучено керівництво компанії „КПД – знання, практика, розвиток”.

 

2010-educ-02

Практична спрямованість семінару, висока методична майстерність викладання предмету зробили заняття справжньою школою педагогіки та психології для начальників і заступників начальників регіональних філій.

 

Як відзначив начальник сектору навчально-методичної роботи УДЦР Анатолій Кучеренко, інноваційні погляди й поради, що надані в ході навчань керівній ланці філій, принесуть добрі плоди та сприятимуть покращенню кадрової роботи на місцях, а відтак і досягненню високих виробничих показників нашим підприємством.

 

 

Start typing and press Enter to search