Внесення кодів ІМЕІ відбувається за зверненням суб’єктів господарювання

За період з 23 по 29 квітня фахівці УДЦР фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 338 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 473 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 338 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 10 343 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 65 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 28 580 РЕЗ, виявили 111 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 152 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні зафіксовано у м. Києві та Київській області (90), Івано-Франківській (21), Чернівецькій (21), Дніпропетровській (18), Вінницькій (17), та Рівненській (17) областях.

Також виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 58 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 23 по 29 квітня до бази даних внесено 2 358 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 36 випробувань.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search