Гостинно зустріли працівники Запорізької філії завітавшого до них земляка, Олега Володимировича Анісімова, – відомого російського радіоаматора, колишнього льотчика, генерал-лейтенанта авіації.

 

А можливість ближче познайомитися з цією заслуженою людиною випала завдяки не менш приємній для нього події – йому присвоїли кваліфікацію радіоаматора 1 категорії. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія філії УДЦР також надала Олегу Анісімову радіоаматорський позивний України (UT3QS).

 

Не часто доводиться спілкуватися з такими неординарними особистостями. Тому керівництво філії вирішило використати цю нагоду, організувати зустріч колективу з відомим земляком.

 

Так фахівці філії дізналися, що життєвий шлях Анісімов розпочав із Запоріжжя. Юнацьку мрію про небо він почав реалізовувати, навчаючись  у місцевому ДТСААФ, а потім здобув професію льотчика-винищувача в Армавірському військовому авіаційному училищі льотчиків ППО.

 

За роки служби у військах протиповітряної оборони генерал освоїв 12 типів літаків, провів у небі понад 6500 годин. Очолював Олег Володимирович і Центр підготовки льотчиків ППО СРСР, командував авіацією ППО, 14-ю армією ППО.

 

Під час бесіди з колективом філії Олег Анісімов цікавився роботою працівників, поділився власними планами на майбутнє. Так, не дивлячись на вік, він не приховував намірів здійснити навколосвітнє плавання на невеличкій яхті.

 

До речі, у спілкуванні з керівництвом філії Олег Анісімов відзначив, що процес підготовки та отримання радіоаматорських документів в нашій країні є більш прозорим та швидким, ніж у Російській Федерації.

Start typing and press Enter to search