Останнім часом деякими ЗМІ поширена інформація про подорожчання мобільних телефонів, яке начебто пов’язане з введенням в нашій країні узагальненої бази кодів ІМЕІ цих терміналів.

 

З цього приводу Національна комісія з питань регулювання зв’язку України розповсюдила заяву наступного змісту.

 

Національна комісія з питань регулювання зв’язку України відповідально заявляє, що до можливого, як прогнозують експерти ринку, підвищення цін на апарати мобільного зв’язку ні НКРЗ, ні Український державний центр радіочастот не мають ніякого відношення, тобто інформація поширена  деякими ЗМІ про подорожчання мобільних телефонів, яке начебто пов’язане з введенням в нашій країні узагальненої бази кодів ІМЕІ  не відповідає дійсності.

 

Вважаємо, що введення  бази кодів  ІМЕІ в Україні  – це ще один крок  до цивілізованого ринку. Основними  завданнями нововведення   є  захист українського ринку від неякісних та недозволених до застосування в Україні мобільних телефонів, зупинення  ввезення контрабандного товару,  зменшення крадіжок мобільних телефонів, а також захист прав користувачів мобільних телефонів та послуг мобільного зв’язку.

 

Наголошуємо: програма введення  бази кодів ІМЕІ фінансується виключно за рахунок коштів УДЦР.

 

Повна відповідальність за підвищення цін на мобільні телефони покладається на їх реалізаторів.

Start typing and press Enter to search